به چه شکل پاندا , پنگوئن و دیگر دستگاه لیزر مجازات ها را شناسایی کنیم؟

دستگاه لیزر گوگل پاندا

پاندا متداول ترین جور مجازات گوگل است که تقریباً به نوعی گربیان تمام وب سایت ها را می گیرد . اگر‌چه اخیراً وبسایت دستگاه لیزر گوگل , پاندا را جزئی از مجازات های خویش نمی داند دستگاه لیزر و از آن به عنوان &# دستگاه حکاکی و برش لیزر کیفیت ” حافظه می نماید . الگوریتمی که کیفیت کلی وبسایت شما‌را بازنگری می نماید .

اگر الگوریتم پاندا تشخیص دهد که وبسایت شما محتوایی کیفیت بالا پائین تولید می نماید , موتور گوگل امتیاز پائینی برای کیفیت کلِ وب سایت شما در نظر می‌گیرد . این امر منجر میگردد که شما به رنج بتوانید در رنکینگ موتور کاوشگر گوگل قرار بگیرید . این “ الگوریتم تعدیل کنندۀ مرتبه ” می‌تواند به شدت بروی رتبۀ وبسایت تاثیر بگذارد و منجر کاهش شدید ترافیک وب سایت شود .

برای همین است که گوگل پاندا , مجازاتی است که بروی رتبۀ همۀ عبارات مهم اُرگانیک وب سایت تان اثر می گذارد . بدین گونه مجازات Site – Wide گفته میشود , به‌این معنا که در‌حالتی که در جزء وبسایت خویش مشکلی به وجود بیاید , مجازات گوگل برای کلِ سایت در حیث گرفته میگردد خیر برای یک لینک یا یک ورقه . در شرایطی‌که که تارنما تان دستگاه لیزر توسط گوگل پاندا مجازات شود , متوجه تغییرات زیر خواهید شد :

ترافیک سایت با نزولی شدید , البته تدریجی روبرو میگردد که در نهایت روندی ثابت پیدا می نماید .
تمام صفحه ها سایت تان با خلل رنکینگ روبرو خواهند شد . ( علی رغم تمام بک لینک هایی که برای آنها تهیه کرده اید ) .
وب سایت تان در جستجوی بعضی کلمه ها اساسی معین در نتایج گوگل نشان داده خواهد شد , اما خیر به صورت سابق! احتمالاً بتوانید تارنما دستگاه لیزر تان را برای بخش اعظمی لغت ها حساس دستگاه لیزر در صفحه ۲ یا این که ۳ پیدا فرمایید .

تجربه نشان داده است پس از این که گوگل چند بار آپ تو دیت شود , سایت شما به درجه های پائین خیس تنزل می کند . ( گوگل به طور مداوم در حالا بالا بردن کیفیت استاندارد خویش هست . به‌این معنی که در صورتی الگوریتم های گوگل سایت شما را نپسندند , در طول فرصت جایگاه سایت شما بدتر خواهد شد ) .
دقت فرمایید که گوگل پاندا در قسمت جریمه‌ها دستی Webmaster Tools نشان داده نمی‌شود .

آخری به روز گوگل در سال ۲۰۱۶ نشان بخشید که الگوریتم پاندا در هستۀ مرکزی الگوریتم جايگاه بندی گوگل جای‌دارد . هر سایتی که در وب قرار دارد , امتیاز کیفی ای دریافت می نماید که بروی رتبۀ کلی تارنما اثر می‌گذارد .

این امتیاز کیفی , همان طور که در راهنمای گوگل پاندا آمده است , مبتنی بر تجربۀ کاربری , قریه ها المانِ استاتیک و بازنگری های دقیقِ کیفی داده میشود .

نکته ای که دربارۀ الگوریتم پاندا باید به خاطر بسپارید این است که پاندا الگوریتمی کل وبسایت شما‌را مورد محاسبه قرار میدهد , به این معنا دستگاه لیزر که بر روی تمام کلمات مهم و ترافیک های وبسایت شما تاثیر می‌گذارد . چگونه؟ این چنین که در‌صورتی‌که متوجه شُدید ترافیک همۀ کلمه ها با اهمیت سایت تان با درصد یکسانی اُفت داشته است , بدانید که سایت دستگاه لیزر شما توسط الگوریتم پاندا جریمه شده است . ( با مشاهده Google Analytic خویش می توانید داده ها مایحتاج را به دست آورید ) .

در حال حاضر , موثرترین روش برای بر طرف کردن این ایراد استفاده از راهنمای پاندا ( Panda Breakthrough ) است . راهنمای پاندا از به عبارتی داده ها استفاده می کند , اما آن‌ها را به صورت دیگری به کاربران و موتورهای جستجوگر نشان می‌دهد تا این داده ها با ارزش به نظر برسند . وقتی که داده ها به طور باصرفه سازی شده نشان داده شوند , موتورهای جستجوگر امتیاز کیفی بالاتری را برای وب سایت در لحاظ میگیرند که نهایتاً به بهبود شرایط وبسایت سبب می گردد . یکی دیگر از عوامل اثرگذار دستگاه لیزر در ارتقای امتیاز کیفی وبسایت , باصرفه سازی تجربۀ کاربری است که مستلزم بهتر کردن معیارهای تارنما برای کاربران است . بهینه سازی تجربه کاربری سبب میشود یوزرها دوران بیشتری در تارنما شما صرف نمایند که در غایت سبب بالا رفتن دستگاه لیزر درجه بندی وبسایت می گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *