تاثیر لینک های Nofollow دستگاه لیزر

امروزه بیش از ۶۰ % لینک های جان دار در وب به طور nofollow ( نوفالو ) می باشند , آیا به نظر شما موتور های جستجو گر از این حجم فراوان لینک و تاثیر پیوند های nofollow دیده پوشی می نمایند و آن‌ها را دنبال نمی کنند؟ جواب مطلقا نه است .
تعریف و تمجید لینک های nofollow از زبان موتور های جستجو گر چیست؟

لینک های nofollow ( نوفالو ) به لینک هایی گفته میشوند که توسط موتور های جستجوگر دنبال نمی‌شوند و تاثیری بر روی مرتبه سایت ندارند .

توصیف پیوند های nofollow از لحاظ ما چیست؟

لینک های nofollow به لینک هایی گفته می‌شوند که لینک های کیفیت بالا آن توسط موتور های کاوشگر دنبال شده و بر روی رتبه تارنما تاثیر بدون واسطه می‌گذارند , نظیر لینک های ویکی پدیا و شبکه‌های‌اجتماعی .

تاثیر لینک و پیوند های nofollow

دستگاه های لیزر یکی دستگاه لیزر کاران برتر کمپانی MOZ در ویدئویی دستگاه لیزر تعدادی دقیقه ای به صورت بی واسطه اعلام کرد دستگاه لیزر که ما مدارکی داریم که ثابت می کند موتور های کاوش گر بعضی از پیوند های نوفالو را دنبال می کنند . این به این معنی است که موتور های کاوشگر به برخی از لینک های nofollow اعتنا می کنند و از آن‌ها هم در مرتبه بندی و هم در ایندکس کردن دستگاه لیزر صفحات استفاده می کنند .
شیوه اخذ پیوند nofollow

لینک و پیوند های نوفالو به تعدادی صورت دریافت می‌شوند : از طریق قراردادن کامنت و درج لینک در دیگر سایت ها , دستگاه لیزر از روش اشتراک گذاری مطالب در دیگر سایت ها و دریافت لینک و پیوند از آن ها مثل شبکه‌های‌مردمی و ویکی پدیا . توجه داشته باشید که لینک های نوفالو و لینک و پیوند های ریدایرکت شده بسیار فرق دارا‌هستند . پیوند های ریدایرکت شده تاثیری بر روی SEO ندارند و بوسیله خزنده های موتور های جستجوگر دستگاه لیزر Ignore می شوند .
ضوابط و استراژی لینک سازی نوفالو دستگاه لیزر

برای لینک بیلدینگ به صورت nofollow , خوب تر است تا این نکات را رعایت کنید :

خوبتر است تا لینک و پیوند های کامنتی را با کلمه و واژه حیاتی نگیرید
خوبتر است تا لینک های کامتی را در از وب سایت های و صفحه ها مرتبط با وب سایت دستگاه لیزر خویش بگیرید
بهتر است تا کلیه پیوند های تارنما را به صورت nofollow نگیرید
بهتر است تا لینک و پیوند های nofollow را از تارنما های دستگاه لیزر کیفیت خوب بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *