شروع فروش پژو ۵۰۸ اما چراغ خاموش

پس از حاشیه‌های مضاعف پژو ۲۰۰۸ , ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران فروش نقدی پژو ۵۰۸ را از روز شنبه آن هم فقط در تعداد محدودی از نمایندگی‌‌های بخشی فروش خود آغاز کرد .

در تماسی که با نمایندگی‌های گوناگون ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران داشتیم , بخش اعظمی از آن ها از آغاز فروش پژو ۵۰۸ اطلاعی نداشتند تا مارا ارشاد نمایند . چه بسا نکته جالب‌تر این بود که یکی کارمندان این نمایندگی‌ها در جریان کمبود که نمایندگی پاناسونیک تهرانیی به نام پژو ۵۰۸ وجود دارد! به همین بهانه با اشتباه به چنگ آوردن با جور ۲۰۰۸ , قصد کرد تا با دادن اطلاعات مارا ارشاد کند . امروز قصد داریم که نگاهی کلی و منصفانه به جوانب این اتومبیل داشته باشیم . پس پیرو با ما همراه باشید .

پژو ۵۰۸ قرار است به زودی میهمان خیابان‌های شهرمان شود .
فروش پژو ۵۰۸ در بی سروصدا

انتظار داشتیم در تارنما ایکوپرس که رسانه قانونی ایران‌نمایندگی پاناسونیک تهران است , دست کم یک مطلب کوتاه درباره‌ی ابتدا فروش محدود پژو ۵۰۸ را ببینیم که متوجه شدیم توقع بی‌جایی داریم . در بعضی از رسانه‌ها اعلام شد که فروش این نمایندگی پاناسونیک تهران ابتدا شده البته به‌طور ظریف به‌این قضیه اشاره نکردند که این فروش اینترنتی نمی باشد و مردمان می بایست به چه نمایندگی‌های بخشی و محدودی مراجعه نمایند .

تحویل این نمایندگی پاناسونیک تهران ۱۰ روزه اعلام شده و مشتریان می‌توانند در صورت جان دار بودن لیست فروش با مراجعه به شعبات منتخب و ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی این اتومبیل را خریداری نمایند . ضمنا علاقمندان نباید کارت بانکی خویش را برای پرداخت مبلغ ناقابل این نمایندگی پاناسونیک تهران فراموش کنند!

ارزش ناقابل؟ مگر چقدر است؟

۱۷۹ میلیون تومان! بگذارید رُندش کنیم که خیالمان راحت‌ شود ; پژو ۵۰۸ برای مشتری حدود ۱۸۰ میلیون تومان آب می خورد ; این یعنی حدود ۱۵ میلیون تومان از هیوندای سوناتا LF 2017 و ۴۰ میلیون تومان از کیا سراتو سدان در بازار فعلی گران‌تر!

پژو ۵۰۸ اتومبیلی با طراحی به‌روز و اسپرت است .

می‌ارزد؟

این نمایندگی پاناسونیک تهران هنوز به بازار کشور ایران وارد نشده تا جواب خویش را پس دهد , پس یک فرآیند یکسری ماهه نیاز است تا کیفیت نمایندگی پاناسونیک تهران و سرویس ها بعد از فروش آن محاسبه شود . این مبلغ برای تجربه سواری و سرویس ها بعد از فروش تازه‌واردی که اطلاعاتی در باب کیفیت سواری , دسترسی و نمایندگی پاناسونیک تهران اثاثیه در بازار و عمر قطعات آن نداریم , احتمالا مضاعف باشد . با این وجود این نمایندگی پاناسونیک تهران ویژگی‌های خوب و بدی داراست که درپی لحاظ شما‌را به‌این نکات جلب می‌کنیم .

جدید است

بخش اعظمی از علاقمندان درپی نمایندگی پاناسونیک تهرانهای جذاب و جدید میباشند . پژو ۵۰۸ قادر است انتخاب خوبی از این بابت باشد . دربین ما ایرانی‌ها که عموما پژو را با اتاق‌های دیرین ۴۰۵ و ۲۰۶ می شناسیم , دیدن یک نمایندگی پاناسونیک تهران نو در بازار آن هم به عنوان برند پژو می‌تواند دیدنی باشد . خرید نمایندگی پاناسونیک تهران جدیدی که برای اولین‌بار است به بازار کشور‌ایران وارد می گردد , برای بعضا از مشتریان هیجان‌انگیز قلمداد می شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *