نکاتی اساسی در شست و شوی خرید خودرو فروش خودرو!!

بهتر است حریم چراغ­های جلو را قبلی از نظافت کردن بوسیله چسب­های نواری منحصر بپوشانید تا بازدارنده از آسیب دیدگی بدنه رنگی اتومبیل گردید .

مقدمه رینگ چرخ و تایر را کاملا مرطوب کرده و بعد بوسیله اسپری منحصر به فرد یا برس , اقدام به تمیز کردن آن‌ها بنمائید . فایده از برس‌های نرم سبب ساز می­‌گردد بتوانید آلاینده‌­هایی که در نقاطی از حلقه چرخ قرار گرفته و از نگاه ناپیدا می‌باشند را از در بین ببرید که اکثر این آلاینده ها ذرات لنت ترمز میباشند و آنگاه با آب را بشویید و سپس رینگ­های چرخ را کم آب فرمائید .

در اکثری از اتومبیل­‌های امروزی قطعاتی به دیده می‌­خورد که به نظر قطعه فلزی براق می رسد اما آن‌ها چیزی نیستند جز قطعات پلاستیکی دارنده پوشش کرومی و یا این که فلزاتی که دارای پوشش رنگی درخشان می‌باشند . برای شست و رفت این قسمت­ها می­بایست از مواد واکسی منحصر به فرد که به برهه زمانی فقط چندین ثانیه روی آن ها قرار می گیرد استعمال کرد . فلزات بدون پوشش از خویش رنگی خاکستری روی پارچه واکس بر جای میگذارند و اگر چنان چه چنین رنگی روی پارچه قرار نگرفت این بدان معناست که روی آن ماده مخصوصی که جنبه پوششی داشته جای‌دارد .

پرداختن به جزئیات به کار گیری از رده خارج و برس های مخصوص می­تواند آلاینده­هایی که در درزها و ترک انباشته شده‌­اند را از آن ها بیرون نماید . همواره اطمینان از خشک بودن اتومبیل گذشته از واکس زدن داشته باشید .

در‌صورتی‌که که رنگ اتومبیل شما مشکی بوده وظیفه‌های تمیز کردن شما دو برابر می­شود و علاوه بر آن گونه پولیش رنگ­های مشکی با بقیه رنگ‌­ها متفاوت است و توصیه می­شود از پولیش­‌های سیاه رنگ به کار گیری فرمائید چون این پولیش‌­ها هیچ جور مانده سفید رنگی در درزها و رخنه‌ ها باقی نمی­‌گذارند .

چنان چه از پولیش های شیمیایی منحصر سود فرمائید می‌توانید مجدداً شفافیت زیادی به رنگ­‌های کهنه بدهید . اتومبیل­‌هایی که دارنده لایه رنگ کیلر هستند که که معمولاً خرید خودرو فروش خودرو هایی که پس از ده سال ۱۹۹۰ میلادی ساخته شده شده اند دارای این لایه هستند بایستی از پولیش هایی سود نمایند که برچسب عدم آسیب دیدن به لایه رنگ کیلر روی آنها وجود داشته باشد .

پولیش های وحشیانه دلخواه ترین ماده برای خرید خودرو فروش خودرو های قدیمی می‌باشند که فاقد لایه رنگ کیلر می‌باشند . در حالتی که میخواهید مطمئن شوید که رنگ اتومبیل شما دارنده چنین لایه ای است از به عبارتی روشی سود نمائید که راجع‌به تصویر ۳ به آن اشاره شد .

عدم دقت کافی به قطعات پلاستیکی باعث می‌گردد که ظواهر آن دوچندان زودتر از حد معمول کهنه به نظر رسد . مواد حافظ کننده تا حدودی می‌توانند کمک کنند امّا مقاومت چندانی در تحت نور و روشنایی آفتاب ندارند . کرم های منحصر به فرد برای این کار وجود دارا‌هستند و درضمن سفارش میشود که از واکس منحصربه‌فرد کفش برای این قطعات و جلا دادن به آنها بهره نکنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *