پیکر تراشی با لیپولیز

لیزر لیپولیز فارغ از خارج کردن چربی ها : فقط چنانچه چربی مازاد , خیلی کم و اندک است , نظیر : ( غبغب , پهلوهای کوچک ) انجام میشود که , به صورت جدا در روش لیپولیز , از روش رخنه‌ های فراوان کوچکی , لیزر را به بافت چربی می تابانیم تا چربی ها ی مورد نظر را از در میان ببریم و بعداز این , فعالیت دیگری نمی توان انجام اعطا کرد تا بدن بتواند از روش متابولیز , چربی های تخریب شده را دفع کند .

لیزر لیپولیز ملازم با بیرون کردن چربی ها :

زمانی که میزان چربی متعددی در تن جمع شده باشد , به صورت مثال : ( بیشتراز ۲ تا ۲/۵ سانتی متر ) دیگر نمی توانیم چربی های تخریب شده را به درحال حاضر خویش رها کنیم . در اینجا از رخنه‌ های کوچکی که محل آن ها به صورت معمول , در چین های بدن قرار گرفته است , از دارو های بی حسی به ملازم سرم منحصر به بافت چربی تزریق می‌کنیم که اشعه لیزر با انرژی و بضاعت و توان خاصی به بافت های چربی در دو مرحله عمیق و سطحی تابیده میشود . .

آیا پیکر تراشی با لیپولیز نیازمند بیهوشی همگانی است ؟

بیهوشی همگانی در انجام این کار بلامانع است و بهتر است که , از طریق خواب آلودگی عمیق و به همراه بی حسی موضعی انجام شود . سوالات مرسوم در پیکر تراشی با لیپولیز سوال : آیا از چربی خارج شده میتوانیم در جهت

سوال ها مرسوم در پیکر تراشی با لیپولیز سوال : آیا از چربی بیرون شده می توانیم در جهت انتقال چربی استفاده نماییم ؟

جواب : بله اگر قصد دارید از چربی خویش در جهت انتقال چربی استعمال کنید , می بایست از طریق لیپوساکشن سوای انجام لیزر جهت حذف چربی ها استفاده فرمائید .

سوال : دریک جلسه لیپولیز چربی تعدادی حوزه‌ را می بضاعت و توان تخلیه کرد ؟

جواب : کلاً محدودیتی از حیث تعداد نقاطی که زیر لیپولیز صورت می گیرند وجود ندارد , محدودیت بخش اعظم در مورد ها حجم و اندازه چربی می باشد که , لیپولیز می‌شوند &# پروتز سینه ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *