چلنجر SRT Hellcat با دوربین مداربسته ارزان‌ی منحصربه‌فرد معرفی شد

گلگیرهای پهن این جور که با دیمون مشابه هستند رینگ‌های ۲۰ اینچی Devil را در خود جای داده اند که از گونه پنج پر دوبل ببا تایرهایی به بعد ها ۳۰۵/۳۵ روی آنها سوار شده است . این تایرها از خصوصی تایرهای Zero کمپانی پیرلی می‌باشند که عملکرد و چسبندگی بالایی دارا‌هستند .

دوج چلنجر SRT Hellcat Widebody

تیم کانیسکیس , مسئول بخش دوربین مداربسته ارزانهای سواری دوج در مورد این دوربین مداربسته ارزان گفته است :

دوج چلنجر SRT Hellcat Widebody کامل کننده‌ی خط ایجاد بهترین ماسل‌کار ما در تاریخ این موسسه است . تیم دوج سعی اکثری کرده است تا بتواند دوربین مداربسته ارزان یی چون هلکت دیمون را ساخت کند که‌این گونه سریع‌ترین دوربین مداربسته ارزانی دوربین مداربسته ارزان انبوه عالم در مسافت ۴۰۰ متر است . هم اکنون ما تصمیم گرفتیم تا با به کارگیری از عنصرها مو جود درین اتومبیل دسته جدیدی را به محصول ها چلنجر بیشتر کنیم . این دوربین مداربسته ارزان ضمن این‌که تلاش بالایی داراست می تواند با دوربین مداربسته ارزان‌ی عضلانی خویش دقت بخش اعظمی از افراد را در خیابان به خویش جلب نماید . ”

دوج چلنجر SRT Hellcat Widebody

در تحت کاپوت این اتومبیل یک پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل از سری HEMI قرار گرفته است که دارای ۶ . ۲ لیتر حجم و مجهز به سوپرشارژر امروزی است . این پیشرانه توان ایجاد ۷۰۷ اسب بخار اقتدار و ۸۸۱ نیوتون متر گشتاور ر دارد که از روش جعبه دنده‌ی ۶ دنده‌ی دستی و یا این که هشت دنده‌ی مداد روانه‌ی چرخ‌های عقب می شود .

ولی تغییرات این دوربین مداربسته ارزان صرفا در ظاهر آن محدود نخواهد بود زیرا دوج اعلام نموده است که این دسته با اعتنا به عجله فراتر , ترمز خوبتر و چسبندگی بیشتری که در مقایسه با هلکت عادی داراست قادر است فرصت بهتری را در پیست مسابقه به تثبیت برساند . طبق اعلام دوج در یک پیست با ارتفاع ۲ . ۷۳ کیلومتر , این دوربین مداربسته ارزان توانست در هر به دور به ترازو ۲ ثانیه سریع‌تر از هلکت بی آلایش کار کند . زمانه کلی ۴۰۰ متر هم برای هلکت بی آلایش ۱۱ . ۲ ثانیه و برای این جور ۱۰ . ۹ ثانیه بود که ۳ دهم ثانیه خوب تر است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *