دوربین ورزشی

دوربین های ورزشی از آن دسته دستگاه هایی هستند که اخیراً شهرت و شهرت زیادی کسب کرده اند و یکی از دستگاه های پرکاربرد با قابلیت تولید تصاویر با میدان دید گسترده هستند. فقط 72 گرم وزن ، دوربین فیلمبرداری ورزشی Xiaomi YI قادر به ایجاد تصاویر 16 مگاپیکسلی با کارت حافظه و سنسور Exmor R CMOS است.

دوربین فیلمبرداری ورزشی Xiaomi Yi علاوه بر ویژگی های داخلی مانند خروجی HDMI و USB ، میکروفون داخلی برای دوربین فیلمبرداری FULL HD و باتری لیتیوم ، استفاده از قاب مخصوص این دوربین به آن ویژگی ضد آب می بخشد که در یک بسته کوچک باعث ایجاد این دوربین ها بسیار محبوب می شود.

دوربین 16 مگاپیکسلی با لنز زاویه 155 درجه ، ضبط فیلم با سرعت بالا ، همگام سازی با تلفن همراه به شما امکان نمی دهد وزن و ناراحتی دوربین های مشابه را احساس کنید. دوربین فیلمبرداری ورزشی Xiaomi Yi برجسته ترین ویژگی تصاویر بزرگ یا ضبط انواع فیلم ها در یک لحظه است! هنگامی که قصد مسافرت یا حرکت دارید ، برای گرفتن عکس به یک همراه مناسب نیاز دارید که فقط با 72 گرم وزن داشته باشد و لوازم جانبی اضافی داشته باشد.

شما فقط یک دکمه را فشار می دهید و یک تصویر با کیفیت قابل توجه با رنگ های روشن و زنده ثبت می کنید. امکان همگام سازی دوربین با تلفن همراه شما باعث می شود همه پرونده ها در تلفن ذخیره شوند و می توانید ویرایش کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا